aktualnosci

lipiec 2019

Nowa wersja programu kosztorysującego Edbud 3.29

Napisane przez 

Ukazała się nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys. Wersja 3.29 programu do kosztorysowania zawiera między innmi import rocznych wskaźników zmiany cen do poprzedniego okresu z cennika Sekocenbud RMS. Wskaźniki te zostały uwzględnione także w bazie cenowej i kosztorysie. Modernizacji uległa opcja eksportu kosztorysów do formatu XLS. Została dorobiona opcja zapisu własnych szablonów wydruku w domyślnej lokalizacji.

Zachęcamy do aktualizacji programu. Aktualizując program Edbud Kosztorys zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 22 400-93-99, 793-99-51-99, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Wróć


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.