aktualnosci

wrzesień 2020

Urządzenia i systemy energetyki odnawialnej

W naszej ofercie znajdą Państwo podręczniki prof. Ryszarda Tytko z zakresu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Zapraszamy do zakupu. 

 

sierpień 2020

Nowa wersja programu kosztorysującego Edbud 3.29.4

Ukazała się nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.29.4. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

sierpień 2020

Cenniki do kosztorysowania za 3 kwartał 2020 r.

Ukazały się Informacje kwartalne Sekocenbud RMS za3 kwartał 2020 r. w wersji książkowej i na płytach CD.
Dostępne są aktualne Informatory o cenach materiałów budowlanych IMB, instalacyjnych IMI, elektrycznych IMB oraz informacje o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach najmu sprzętu budowlanego IRS oraz biuletyny cen robót. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników.

 

lipiec 2020

Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

czerwiec 2020

Książka Instalacje Fotowoltaiczne 2020

Najbardziej wyczekiwana książka instalatorów, projektantów i handlowców w temacie instalacji fotowoltaicznych. Autor: Bogdan Szymański, wydanie: IX, czerwiec 2020

czerwiec 2020

Sklep www.programy.waw.pl

Informujemy o przejściowych trudnościach w dostępie do naszego sklepu www.programy.waw.pl Zamówienia prosimy składać telefonicznie, mailowo lub na naszych aukcjach Allegro. Przepraszamy za utrudnienia. 

lipiec 2020

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.28.7 (2 kwartał 2018 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

styczeń 2020

Instalacje fotowoltaiczne, systemy energetyki odnawialnej

Nasza oferta została wzbogacona o kolejne pozycje książkowe z zakresu systemów i instalacji fotowoltaicznych oraz odnawialnych źródeł energii.
Proponujemy książki dla instalatorów i inwestorów, dla przygotowujących się do egzaminu oraz uczniom i studentom. Posiadamy między innmi książkę Fotowoltaika Ryszarda Tytko, Systemy fotowoltaicznye i słoneczne systemy grzewcze, wydawnictwa Atum. Pełna oferta dostępna jest w naszym sklepie 
grudzień 2019

Minimalna stawka w budownictwie na 2020 rok

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2020 rok - 21,65 zł.
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów a także zamawiających.
luty 2020

Przegląd 20 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków

 

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych. Do wersji 20 programu PRZEGLĄD została dołączona poprawiona i rozszerzona aplikację PLAN RR (Plan robót remontowych).

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.