aktualnosci

listopad 2020

Książka Fotowoltaika wyd. IV, 2020 r.

W październiku ukazało się nowe, czwarte już, wydanie książki prof. Ryszarda Tytko "Fotowoltaika Podręcznik dla uczniów, studentów, instalatorów i inwestorów". Serdecznie polecamy!

wrzesień 2020

Nowe Prawo budowlane

Ukazało się nowe, 16. wydanie książki Prawo Budowlane z aktami wykonawczymi i omówieniem. Książka zawiera zmiany wprowadzone Ustawą z dnia 13 lutego 2020 r. o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2020 r. poz. 471), które weszły w życie z dniem 19 września 2020 r. 

październik 2020

Nowa wersja programu kosztorysującego Edbud 3.29.5

Ukazała się nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.29.5. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

sierpień 2020

Cenniki do kosztorysowania za 3 kwartał 2020 r.

Ukazały się Informacje kwartalne Sekocenbud RMS za3 kwartał 2020 r. w wersji książkowej i na płytach CD.
Dostępne są aktualne Informatory o cenach materiałów budowlanych IMB, instalacyjnych IMI, elektrycznych IMB oraz informacje o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach najmu sprzętu budowlanego IRS oraz biuletyny cen robót. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników.

 

lipiec 2020

Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

czerwiec 2020

Sklep www.programy.waw.pl

Informujemy o przejściowych trudnościach w dostępie do naszego sklepu www.programy.waw.pl Zamówienia prosimy składać telefonicznie, mailowo lub na naszych aukcjach Allegro. Przepraszamy za utrudnienia. 

październik 2020

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.28.8 (3 kwartał 2018 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

grudzień 2019

Minimalna stawka w budownictwie na 2020 rok

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2020 rok - 21,65 zł.
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów a także zamawiających.
luty 2020

Przegląd 20 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków

 

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych. Do wersji 20 programu PRZEGLĄD została dołączona poprawiona i rozszerzona aplikację PLAN RR (Plan robót remontowych).

czerwiec 2018

Polub nasz fanpage na Facebooku

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Śledź nasze wpisy na Facebooku!

 


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.