aktualnosci

listopad 2021

Nowa wersja programu kosztorysowego Edbud 3.29.9

Dostępna jest nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.29.9. Aktualizacja zawiera zmiany w programie i nowe katalogi norm. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

styczeń 2022

Minimalna stawka w budownictwie na 2022 rok

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2022 rok - 25,32 zł.
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów a także zamawiających.
listopad 2021

Cenniki Sekocenbud RMS za 4 kwartał 2021

Ukazały się książki i płyty CD Informacje o cenach materiałów budowlanych IMB, instalacyjnych IMI, elektrycznych IME oraz Informacje o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach najmu sprzętu budowlanego IRS  Sekocenbud za IV kwartał 2021. Dostępne są także biuletyny cen robót, biuletyny proste i zagregowane. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

kwiecień 2021

Nowe Warunki Techniczne - wydanie 2021

Już w sprzedaży Znowelizowane WARUNKI TECHNICZNE jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie 2021 wyd. 14. Przepisy z komentarzem opisowo-graficznym (ok. 200 rysunków). Stan prawny na dzień 1 stycznia 2021. Książka rekomendowana przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Zapraszamy do naszego sklepu www.programy.waw.pl 

styczeń 2021

Nowy sklep MTM Digital

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w nowej odsłonie www.programy.waw.pl

 

lipiec 2020

Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

październik 2020

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.28.8 (3 kwartał 2018 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

luty 2020

Przegląd 20 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków

 

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych. Do wersji 20 programu PRZEGLĄD została dołączona poprawiona i rozszerzona aplikację PLAN RR (Plan robót remontowych).

czerwiec 2018

Polub nasz fanpage na Facebooku

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Śledź nasze wpisy na Facebooku!

 

styczeń 2021

Program kosztorysowy dla użytkowników innych programów

Jesteś użytkownikiem innego programu do kosztorysowania?
Kup program komputerowy EDBUD Kosztorys do tworzenia przedmiarów i kosztorysów w promocyjnej cenie 800 zł + VAT.
Baza normatywana programu kosztorysującego zawiera ponad 300 katalogów norm (KNR, KNNR, KSNR, KNZ, KNP, TZKNBK ...). Program współpracuje z dostępnymi na rynku cennikami oraz z innymi programami kosztorysowymi. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową i uproszczoną oraz tworzenie przedmiarów.
  


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.