aktualnosci

sierpień 2022

Urlop

W dniach 16-19.08 będziemy na urlopie. Zapraszamy do kontaktu od 22.08. W tym czasie mogą Państwo dokonywać zakupów w naszym sklepie, ale wysyłka towaru nastąpi 22.08

 

sierpień 2022

Cenniki do kosztorysowania za 3 kwartał 2022

Już są dostępne książki Informacje o cenach materiałów budowlanych IMB, instalacyjnych IMI, elektrycznych IME oraz Informacje o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach najmu sprzętu budowlanego IRS Sekocenbud za III kwartał 2022. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

listopad 2021

Nowa wersja programu kosztorysowego Edbud 3.29.9

Dostępna jest nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.29.9. Aktualizacja zawiera zmiany w programie i nowe katalogi norm. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

styczeń 2022

Minimalna stawka w budownictwie na 2022 rok

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2022 rok - 25,32 zł.
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów a także zamawiających.
styczeń 2022

Nowe Warunki Techniczne + suplement 2022

Oferujemy znowelizowane WARUNKI TECHNICZNE jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie wyd. 14. Przepisy z komentarzem opisowo-graficznym (ok. 200 rysunków) z suplementem na 2022 r.. Książka rekomendowana przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Zapraszamy do naszego sklepu www.programy.waw.pl 

styczeń 2021

Nowy sklep MTM Digital

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w nowej odsłonie www.programy.waw.pl

 

lipiec 2020

Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

październik 2020

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.28.8 (3 kwartał 2018 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

styczeń 2022

Przegląd 22 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków

 

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych. Do wersji 22 programu PRZEGLĄD została dołączona poprawiona i rozszerzona aplikację PLAN RR (Plan robót remontowych).

czerwiec 2018

Polub nasz fanpage na Facebooku

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Śledź nasze wpisy na Facebooku!

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.