aktualnosci

maj 2024

Ceny materiałów i sprzętu 2 kwartał 2024

Ukazały się pierwsze nowe cenniki za 2 kwartał 2024 roku. Dostępne są zeszyty IMB, IMI, IME, IRS Informacje kwartalne o cenach materiałów i sprzętu oraz stawki robocizny i narzutów w wersji książkowej i elektronicznej Sekocenbud RMS. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

styczeń 2024

Nowa wersja programu kosztorysowego Edbud 3.30.4

Ukazała się aktualizacja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.30.4 - nowa wersja. Aktualizacja obejmuje między innymi wiele zmian w kwestii importu i ekspotu danych. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

listopad 2023

Świadectwa energetyczne - nowa książka

W naszej księgarni dostępna jest nowa książka Świadectwa Energetyczne. 

 Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

kwiecień 2023

Audyty energetyczne - nowa książka

Świadectwa charakterystyki energetycznej obowiązkowe od kwietnia 2023. Świadectwa charakterystyki energetycznej dla wszystkich budynków, nawet tych starszych, będą niezbędne by sprzedać lub wynająć budynek lub jego część.

 Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

luty 2023

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.29.5 (3 kwartał 2020 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

styczeń 2023

Minimalna stawka w budownictwie na 2023 rok

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2023 rok:
  • w pierwszym półroczu 29,35 zł
  • w drugim półroczu 30,28 zł
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów, a także zamawiających.
styczeń 2021

Nowy sklep MTM Digital

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w nowej odsłonie www.programy.waw.pl

 

lipiec 2020

Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

styczeń 2022

Przegląd 22 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków

 

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych. Do wersji 22 programu PRZEGLĄD została dołączona poprawiona i rozszerzona aplikację PLAN RR (Plan robót remontowych).

czerwiec 2018

Polub nasz fanpage na Facebooku

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Śledź nasze wpisy na Facebooku!

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.