aktualnosci

luty 2021

Cenniki do kosztorysowania za 1 kwartał 2021 r.

Już są dostępne pierwsze cenniki Sekocenbud za I kwartał 2021. Ukazały się werje książkowe wydawnictw IMB, IMI, IME, IRS - Informacje o cenach materiałów budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych oraz cenach sprzętu i stawki robocizny i narzutów. Zapraszamy na zakupu aktualnych cenników w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

styczeń 2021

Nowy sklep MTM Digital

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w nowej odsłonie www.programy.waw.pl

 

listopad 2020

Minimalna stawka w budownictwie na 2021 rok

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2021 rok - 23,43 zł.
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów a także zamawiających.
wrzesień 2020

Nowe Prawo budowlane

Ukazało się nowe, 16. wydanie książki Prawo Budowlane z aktami wykonawczymi i omówieniem. Książka zawiera zmiany wprowadzone Ustawą z dnia 13 lutego 2020 r. o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2020 r. poz. 471), które weszły w życie z dniem 19 września 2020 r. 

październik 2020

Nowa wersja programu kosztorysującego Edbud 3.29.5

Ukazała się nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.29.5. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

lipiec 2020

Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

październik 2020

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.28.8 (3 kwartał 2018 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

luty 2020

Przegląd 20 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków

 

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych. Do wersji 20 programu PRZEGLĄD została dołączona poprawiona i rozszerzona aplikację PLAN RR (Plan robót remontowych).

czerwiec 2018

Polub nasz fanpage na Facebooku

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Śledź nasze wpisy na Facebooku!

 

styczeń 2021

Program kosztorysowy dla użytkowników innych programów

Jesteś użytkownikiem innego programu do kosztorysowania?
Kup program komputerowy EDBUD Kosztorys do tworzenia przedmiarów i kosztorysów w promocyjnej cenie 800 zł + VAT.
Baza normatywana programu kosztorysującego zawiera ponad 300 katalogów norm (KNR, KNNR, KSNR, KNZ, KNP, TZKNBK ...). Program współpracuje z dostępnymi na rynku cennikami oraz z innymi programami kosztorysowymi. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową i uproszczoną oraz tworzenie przedmiarów.
  


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.