Kontrola dostępu

Strona główna Usługi Kontrola dostępu

 

Systemy kontroli dostępu (ACC)

Systemy kontroli dostępu obejmują szereg technicznych rozwiązań, których zadaniem jest umożliwienie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochronę przed wstępem osób niepowołanych. Możliwość decydowania o tym, kto, gdzie i kiedy może wejść ma kluczowe znaczenie dla ochrony budynku, pracujących w nim osób oraz znajdujących się tam informacji i mienia.


W zależności od potrzeb użytkownika, rozwiązanie to może stanowić proste narzędzie kontroli ruchu osób, jak również w pełni profesjonalny system zarządzania całym budynkiem i funkcjonującymi w nim systemami bezpieczeństwa.

 

             

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla różnej klasy i wielkości obiektów, począwszy od nadzoru pojedynczych drzwi - aż po rozbudowane struktury kontroli. Zaletą oferowanych przez nas systemów jest, między innymi, konstrukcja modułowa, skalowalna wielkość oraz łatwa w modyfikacji pojemność systemu. Podejmujemy się również rozbudowy istniejących już systemów.


Korzyści wynikające z zastosowania projektowanych i wykonywanych przez nas systemów, to:

  • pełna kontrola dostępu do budynku, wybranej strefy lub pomieszczenia
  • szczegółowa informacja o ruchu osobowym
  • możliwość szczególnej ochrony wybranych części budynku
  • ochrona pracowników, gości, mienia i informacji
  • integracja z innymi systemami bezpieczeństwa

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą i chcielibyście uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

 

Kontakt


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.