onas

Strona główna Firma O nas

 

Firma MTM Digital tworzy i sprzedaje oprogramowanie dla budownictwa, w tym przede wszystkim programy do kosztorysowania i świadczy usługi informatyczne. Od 2010 roku zajmujemy się także sieciami teleinformatycznymi i systemami zabezpieczeń: alarmy, kontrola dostępu. Na rynku jesteśmy obecni od 1994 roku.

 

Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja, sprzedaż i obsługa techniczna programów kosztorysowych: EDBUD Kosztorys i Fobos WKI. Naszym flagowym produktem jest program kosztorysujący EDBUD Kosztorys. Jest on częścią pakietu programów dla budownictwa EDBUD, w którego skład, oprócz programu do kosztorysowania robót, wchodzą programy do rysowania, tworzenia przedmiarów, fakturowania, zarządzania bazą kontaktów i archiwizacji dokumentów. Program komputerowy Edbud przeznaczony jest do tworzenia przedmiarów, kosztorysów i wycen, zarówno tych szczegółowych, jak i uproszczonych. 
EDBUD Kosztorys to już trzecia generacja tego oprogramowania, wcześniej były to programy do kosztorysów Budownictwo, EDBUD  2.0.

 

W 2004 roku podjęliśmy dodatkowo działalność dystrybutorską. Uruchomiliśmy sklep - Oprogramowanie dla budownictwa www.programy.waw.pl, w którym oferujemy programy komputerowe dla budownictwa i do zarządzania firmą, branżowe książki i publikacje, cenniki do kosztorysowania. Oprócz programów do tworzenia kosztorysów i przedmiarów, znajdą tam Państwo zarówno programy do projektowania 2D i 3D, tworzenia harmonogramów, świadectw i certyfikatów energetycznych, pomiarów elektrycznych, przeglądów i kontroli budynków, planów bioz, specyfikacji technicznych, jak i programy do prowadzenia firmy: do fakturowania, księgowe, magazynowe, systemy antywirusowe. W naszej księgarni budowlanej znajdą Państwo wiele książek, publikacji i broszur dotyczących budownictwa, uprawnień budowlanych i procesu kosztorysowania. Mamy także bogatą ofertę baz cenowych do kosztorysowania. Są to zarówno ceny materiałów i sprzętu, jak i biuletyny cen robót, wskaźniki cenowe. Cenniki dostępne są w formie ksiązkowej i na płytach CD.

 

W 2005 roku powstał nasz kolejny produkt – FOBOS WKI. Program służy do obliczania Wartości Kosztorysowej Inwestycji (WKI), sporządzania kosztorysów inwestorskich i ofertowych metodą uproszczoną, obliczania wartości planowanych kosztów robót budowlanych i prac projektowych, a także do sporządzania wszelkiego rodzaju wycen metodą uproszczoną opartą na rynkowych cenach jednostkowych, wskaźnikach cen. Program daje też możliwość obliczania stopnia zużycia obiektów i nieruchomości, co przydatne jest przede wszystkim dla rzeczoznawców majątkowych.

 

W 2010 roku rozszerzyliśmy ofertę o usługi z zakresu instalacji, modernizacji i pomiarów sieci strukturalnych. Pracujemy na systemach takich producentów jak: ADC Krone, Emiter, Legrand, BKT Elektronik. Pomiarów dokonujemy miernikiem amerykańskiej firmy IDEAL Industries – LanTEK II dla kategorii 5/5E6/6A/7/7A oraz klas ISO-D/E/Ea/F/Fa. 

 

Od 2013 roku nasze usługi rozszerzyliśmy o projektowanie i montaż systemów alarmowych oraz montaż systemów zabezpieczeń:

  • kontrola dostępu
  • telewizja dozorowa CCTV
  • systemy sygnalizacji pożaru
  • systemy sygnalizacji włamania i napadu.

Zobacz nasze referencje!

 

W 2014 roku uzyskaliśmy uprawnienia kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.

 

Od 2014 roku, w wyniku podpisania umowy z firmą G Data Software Sp. z o.o., do sprzedaży wprowadziliśmy programy antywirusowe i internet security G Data. G Data ANTIVIRUS to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Oprogramowanie zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G Data żadne cyfrowe niebezpieczeństwo nie będzie już groźne.

 

Nasze programy zostały docenione przez specjalistów z branży i wielokrotnie nagradzane. Zobacz nasze osiągnięcia!

 

  

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą

Zespół MTM Digital


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.