aktualnosci

lipiec 2020

Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

czerwiec 2020

Książka Instalacje Fotowoltaiczne 2020

Najbardziej wyczekiwana książka instalatorów, projektantów i handlowców w temacie instalacji fotowoltaicznych. Autor: Bogdan Szymański, wydanie: IX, czerwiec 2020

czerwiec 2020

Sklep www.programy.waw.pl

Informujemy o przejściowych trudnościach w dostępie do naszego sklepu www.programy.waw.pl Zamówienia prosimy składać telefonicznie, mailowo lub na naszych aukcjach Allegro. Przepraszamy za utrudnienia. 

kwiecień 2020

Nowa wersja programu kosztorysującego Edbud 3.29.3

Ukazała się nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.29.3. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

marzec 2020

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.28.5 (4 kwartał 2017 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

maj 2020

Cenniki do kosztorysowania za 2 kwartał 2020 r.

Ukazały się Informacje kwartalne Sekocenbud RMS za 2 kwartał 2020 r. w wersji książkowej i na płytach CD.
Dostępne są aktualne Informatory o cenach materiałów budowlanych IMB, instalacyjnych IMI, elektrycznych IMB oraz informacje o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach najmu sprzętu budowlanego IRS. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników.

 

styczeń 2020

Instalacje fotowoltaiczne, systemy energetyki odnawialnej

Nasza oferta została wzbogacona o kolejne pozycje książkowe z zakresu systemów i instalacji fotowoltaicznych oraz odnawialnych źródeł energii.
Proponujemy książki dla instalatorów i inwestorów, dla przygotowujących się do egzaminu oraz uczniom i studentom. Posiadamy między innmi książkę Fotowoltaika Ryszarda Tytko, Systemy fotowoltaicznye i słoneczne systemy grzewcze, wydawnictwa Atum. Pełna oferta dostępna jest w naszym sklepie 
grudzień 2019

Nowa wersja programu kosztorysującego Edbud 3.29.2

Ukazała się nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.29.2. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

grudzień 2019

Minimalna stawka w budownictwie na 2020 rok

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2020 rok - 21,65 zł.
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów a także zamawiających.
listopad 2019

Bazy cenowe do kosztorysowania za 4 kwartał 2019 r.

Już są dostępne informatory cen Sekocenbud i Bistyp za 4 kwartał 2019 r. w wersji książkowej:
- Informacja o cenach materiałów budowlanych IMB
- Informacja o cenach materiałów instalacyjnych IMI
- Informacja o cenach materiałów elektrycznych IME
- Informacja o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach najmu sprzętu budowlanego IRS.
Niebawem ukażą się cenniki na płytach CD i biuletyny cen robót.

Ceny te służą do sporządzania kosztorysów, wycen i kalkulacji robót budowlanych, instalacyjnych i elektrycznych. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników za 4 kw 2019.

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 20


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.