aktualnosci

luty 2018

Informatory cenowe do kosztorysowania 1 kwartał 2018 r.

Napisane przez 

Już są cenniki materiałów i sprzętu oraz stawki do kosztorysów i wycen Bistyp, e-bistyp i Sekocenbud za 1 kwartał 2018 r. Cenniki dostępne są jako książki, płyty CD lub on-line. Ceny te służą do sporządzania kosztorysów, wycen i kalkulacji robót budowlanych, instalacyjnych i elektrycznych oraz tworzenia kosztorysów i wycen metodą szczegółową. Bazy cenowe wczytywane są do większości programów kosztorysujących. Serdecznie zachęcamy do zamawiania aktualnych informatorów cenowych.

 

Do kosztorysów szczegółowych polecamy:

- Cennik: Informacje kwartalne Sekocenbud RMS-MAX: IMB, IMI, IME, IRS
- e-bistyp Ceny materiałów budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych oraz stawki robocizny i narzuty.


Do kosztorysów uproszczonych polecamy:

- katalog cen jednostkowych robót i obiektów inwestycyjnych i remontowych Bistyp

- biuletyny proste BRZ, BRB, BRI, BRE, BRR

- biuletyny zagregowane BCO, BCM

- biuletyny scalone BCA, BCD, BCP.

 

Więcej informacji na temat cenników w wersjach ksiazkowych i elektronicznych znajdą Państwo w naszym sklepie na http://www.programy.waw.pl w gruchach Wydawnictwa i Cennniki, biuletyny cen. Zapraszamy!

Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 22 400-93-99, 793-99-51-99, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 


 

Wróć


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.