aktualnosci

Związek Zawodowy Budowlani opublikował mninimalną stawkę kalkulacyjną wynagrodzenia w budownictwie na 2021 rok - 23,43 zł.
Stawka minimalna obliczana, zgodnie z Porozumieniem corocznie, ma stanowić podstawę do kalkulacji ofert w zamówieniach na w/w roboty dla sygnatariuszy porozumienia i rekomendację dla pozostałych uczestników przetargów a także zamawiających.

Ukazały się Informacje kwartalne Sekocenbud RMS oraz biuletyny cen robót za 4 kwartał 2020 r. w wersji książkowej i na płytach CD.
Dostępne są aktualne Informatory o cenach materiałów budowlanych IMB, instalacyjnych IMI, elektrycznych IMB oraz informacje o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach najmu sprzętu budowlanego IRS oraz biuletyny cen robót. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników.

 

listopad 2020

Black Week

Skorzystaj z naszych atrakcyjnych promocji na zakup programu do kosztorysowania Edbud Kosztorys. Sprawdż szczegóły!

W październiku ukazało się nowe, czwarte już, wydanie książki prof. Ryszarda Tytko "Fotowoltaika Podręcznik dla uczniów, studentów, instalatorów i inwestorów". Serdecznie polecamy!


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.