aktualnosci

styczeń 2020

PDF KOSZTORYS – doskonałe narzędzie do konwersji przedmiarów PDF

Napisane przez 

Konwerter przedmiarów i kosztorysów z plików PDF do programu EDBUD Kosztorys lub innego dowolnego programu (format XML) czy pliku XLS. Program PDF Kosztorys likwiduje uciążliwą pracę związaną z przepisaniem treści przedmiaru lub kosztorysu zapisanego w PDF, z powodzeniem przekazuje dane do dowolnego systemu kosztorysowego lub Excela. Dotyczy to przypadków gdy przedmiary są publikowane w postaci PDF, co jest powszechną praktyką w zamówieniach publicznych. Ręczne przepisanie danych zabiera dużo czasu - z PDF Kosztorys dane konwertują się błyskawicznie.

Jak to działa? 

Program oferuje sporo szablonów przedmiarów, kosztorysów z plików PDF z wiodących systemów kosztorysowych. Użytkownik może skojarzyć obraz PDF z wybranym szablonem, a konwersja przebiega niemal natychmiast. Jeśli występuje pełna zgodność szablonu i PDF cały proces trwa kilka minut. Jeśli obraz PDF nie jest w pełni zgodny z żadnym szablonem, istnieje możliwość przystosowania najbardziej zbliżonego wizualnie szablonu lub zdefiniowania własnego szablonu celem przeprowadzenia konwersji. Postać wynikowa tej konwersji to plik w formacie Excela lub w formacie XML – Standard Kosztorysów Budowlanych, który może być wczytany przez większość systemów kosztorysowych.

Współpraca programu EDBUD KOSZTORYS z programem PDF KOSZTORYS.
Program EDBUD KOSZTORYS (od wersji 3.22) wyposażony został w filtr importu pliku wynikowego XML z programu PDF Kosztorys.

Potrzebujesz więcej informacji nt. tego programu zadzwoń lub napisz: tel: 793-99-51-99, 22 400-93-99, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Wróć


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.