aktualnosci

styczeń 2020

Internetowy cennik e-bistyp - alternatywa dla cenników wydawanych na płytach CD

e-bistyp to największa baza cen do kosztorysowania w budownictwie!
Baza cenowa e-bistyp Complex zawiera ceny materiałów i sprzętu, maszyn i urządzeń oraz ceny jednostkowe robót i obiektów do sporządzania różnego rodzaju kosztorysów i wycen. W zależności od potrzeb można zakupić dostęp do bazy kwartalny lub roczny oraz wbrać dostęp do pełnej bazy e-bistyp Complex lub tylko do jej wybranych cenników np. tylko do cennika materiałów i sprzętu.
e-bistyp oprócz bieżących cen zawiera archiwum cen od 2004 roku i obszerną bazę wiedzy: bogaty zbiór aktów prawnych, orzeczeń, komentarzy, pytań i odpowiedzi, wzorów dokumentów związanych z budownictwem. Dane te zostały wyodrębnione z takich publikacji jak LEX i ABC Budownictwo.

Dzięki wersji on line możliwy jest dostęp do bazy cen w każdym miejscu i czasie. Nawet czasowy brak dostępu do internetu nie jest przeszkodą do korzystania z produktu - możliwy jest eksport danych cenowych na dysk komputera i zaimportowanie ich do dowolnego programu kosztorysowego.

Dostępne cenniki e-bistyp:

  • e-bistyp Materiały budowlane, instalacyjne i elektryczne - Informacyjny cennik materiałów budowlanych, stawek robocizny kosztorysowej i najmu sprzętu on-line 
  • e-bistyp Inwestycje - Katalog cen jednostkowych robót i obiektów inwestycyjnych on-line 
  • e-bistyp Remonty - Katalog cen jednostkowych robót i obiektów remontowych on-line 
  • e-bistyp Drogi - Katalog cen jednostkowych robót i obiektów DROGOWYCH on-line 
  • e-bistyp Koleje i Tramwaje - Katalog cen robót KOLEJOWYCH i TRAMWAJOWYCH on-line 
  • e-bistyp Maszyny i Urządzenia - Cennik maszyn i urządzeń on-line.

 

Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.programy.waw.plWróć


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.