wazne informacje

Strona główna Serwis Ważne informacje Informacje techniczne KatMouse - ułatwienie korzystania z wielu okien jednocześnie

 

Na stronie tej będziemy informować Państwa o istotnych sprawach dotyczących kosztorysowania i funkcjonowania programów kosztorysowych EDBUD i Fobos. Serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony.

styczeń 2012

KatMouse - ułatwienie korzystania z wielu okien jednocześnie

 

W programie EDBUD KOSZTORYS, w niektórych oknach przewijanie myszą (scrollowanie) działa, a w innych nie. Zależy to od rodzaju okna zastosowanego w programie Visual Basic (w którym jest napisany program).

Program KatMouse rozwiązuje ten problem, wspomaga on bowiem przewijanie myszą w MS Windows. Wystarczy raz zainstalować ten programik i przewijanie myszą można stosować praktycznie w każdym oknie. Co więcej, jeśli mamy otwartych na ekranie kilka okien, to nawet nie musimy kursorem myszy aktywować okna żeby je przewinąć, w każdym z okien bezpośrednio działa przewijanie okna, bez żadnego kliknięcia.

Zainteresowanych zapraszam do pobrania tego programu ze strony http://ehiti.de/katmouse/


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.