Programy kosztorysowe.
Oprogramowanie, książki
i cenniki dla budownictwa.

Ponad 28 lat na rynku! 

kosztorysowanie

 

Kosztorysowanie

EDBUD Kosztorys
Fobos WKI

bazy

 

Programy, wydawnictwa,
bazy cenowe 

Zobacz koniecznie!

sieci

 

Sieci teleinformatyczne
Systemy zabezpieczeń;

Bezpieczeństwo
i niezawodność!

 

chmura

 

e-bistyp - ceny
do kosztorysowania

Dostęp w każdej chwili!

MTM Digital - producent programów do kosztorysowania w budownictwie. Tworzymy programy do kosztorysowania i wyceny inwestycji oraz sprzedajemy oprogramowanie, wydawnictwa, książki i cenniki dla budownictwa. Nasze główne produkty to program do kosztorysów - EDBUD Kosztorys i program do obliczania wartości kosztorysowej inwestycji i szacowania wartości robót - FOBOS WKI. Program kosztorysujący działa w oparciu o katalogi norm KNR, KNNR, KNP, TZKNBK, KNZ ... oraz cenniki materiałów i sprzętu, katalogi robót i obiektów, biuletyny cen, tworząc kosztorysy szczegółowe i uproszczone. Katalogi nakładów rzeczowych tworzą bazą normatywną, która liczy 300 katalogów. Program do kosztorysowania Edbud jest niezastąpionym narzędziem do tworzenia przedmiarów, obmiarów i kosztorysów, zarówno ofertowych, powykonawczych i inwestorskich. Kosztorysowanie na naszych programach jest łatwe i przyjemne!
Nasza księgarnia budowlana oferuje programy do projektowania, tworzenia harmonogramów, kosztorysowania, pomiarów elektrycznych, sporządzania świadectw i certyfikatów energetycznych, przeglądów budynków, sporządzania planu BIOZ, obsługi firmy, ale również książki, publikacje, cenniki i bazy cenowe dla firm budowlanych. Posiadamy bogatą ofertę książek - instalacje i systemy fotowoltaiczne.
Nasze produkty dla kosztorysanta znane są na rynku już od ponad 25 lat!

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również kosztorysowanie, projektowanie, instalacja i modernizacja sieci teleinformatycznych, instalacje teletechniczne: okablowanie strukturalne, systemy zabezpieczeń:  montaż alarmów i monitoring, kontrola dostępu, telewizja dozorowa oraz pomiary sieci.

 

Zobacz wszystkie nasze produkty

Ceny do kosztorysowania za 2 kwartał 2024
maj 2024

Już wszystkie cenniki Bistyp i Sekocenbud są dostępne za 2 kwartał 2024r. Zapraszamy do zakupu aktualnych cenników w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

więcej
Audyty energetyczne - nowa książka
kwiecień 2023

Świadectwa charakterystyki energetycznej obowiązkowe od kwietnia 2023. Świadectwa charakterystyki energetycznej dla wszystkich budynków, nawet tych starszych, będą niezbędne by sprzedać lub wynająć budynek lub jego część.

 Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

więcej
Pomoc techniczna - zmiany!
luty 2023

Informujemy że kończymy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.29.5 (3 kwartał 2020 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną?
Zaktualizuj program kosztorysowy! 

więcej
Przegląd 22 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków
styczeń 2022

 

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych. Do wersji 22 programu PRZEGLĄD została dołączona poprawiona i rozszerzona aplikację PLAN RR (Plan robót remontowych).

więcej
Program kosztorysowy dla użytkowników innych programów
styczeń 2022

Jesteś użytkownikiem innego programu do kosztorysowania?
Kup program komputerowy EDBUD Kosztorys do tworzenia przedmiarów i kosztorysów w promocyjnej cenie 800 zł + VAT.
Baza normatywana programu kosztorysującego zawiera ponad 300 katalogów norm (KNR, KNNR, KSNR, KNZ, KNP, TZKNBK ...). Program współpracuje z dostępnymi na rynku cennikami oraz z innymi programami kosztorysowymi. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową i uproszczoną oraz tworzenie przedmiarów.
  

więcej
Zapraszamy do naszego sklepu/księgarni w centrum Warszawy
lipiec 2020

Nasz sklep jest otwarty. Zapraszamy po zakup programów kosztorysowych, baz cenowych i książek dla budownictwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, ul. Krucza 23/31 lok. 38

więcej
Przepisy techniczno-budowlane dla budynków z omówieniem 2024
czerwiec 2024

Ukazało się nowe, dziewiąte już wydanie książki Przepisy techniczno-budowlane dla budynków z omówieniem 2024 wyd. 9 + Suplement na 15 sierpnia 2024 r.

więcej
Nowa wersja programu kosztorysowego Edbud 3.30.4
styczeń 2024

Ukazała się aktualizacja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys 3.30.4 - nowa wersja. Aktualizacja obejmuje między innymi wiele zmian w kwestii importu i ekspotu danych. Zachęcamy do aktualizacji programu do kosztorysowania. Aktualizując program Edbud zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

więcej
Świadectwa energetyczne - nowa książka
listopad 2023

W naszej księgarni dostępna jest nowa książka Świadectwa Energetyczne. 

 Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie www.programy.waw.pl 

 

więcej
Nowy sklep MTM Digital
styczeń 2021

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w nowej odsłonie www.programy.waw.pl

 

więcej
Kup EDBUD WB, nie przepłacaj za zbędne katalogi norm!
styczeń 2020

Potrzebujesz programu do kosztorysowania robót tylko z określonej branży? Nie przepłacaj za zbędne katalogi! Kup wersję branżową programu kosztorysującego EDBUD WB i zapłać mniej niż za pełną wersję. W wersji branżowej programu kosztorysowego Użytkownik sam wybiera 20 potrzebnych mu katalogów normatywnych. Pełna baza katalogowa liczy około 300 pozycji i jest stale uzupełniana: knr, knnr, ksnr, tzknbk, pkz, knp, knz ... . W każdej chwili można dokupić dodatkowo dowolną ilość katalogów lub uzupełnić program do pełnej wersji. 

więcej
PDF KOSZTORYS – doskonałe narzędzie do konwersji przedmiarów PDF
styczeń 2020

Konwerter przedmiarów i kosztorysów z plików PDF do programu EDBUD Kosztorys lub innego dowolnego programu (format XML) czy pliku XLS. Program PDF Kosztorys likwiduje uciążliwą pracę związaną z przepisaniem treści przedmiaru lub kosztorysu zapisanego w PDF, z powodzeniem przekazuje dane do dowolnego systemu kosztorysowego lub Excela. Dotyczy to przypadków gdy przedmiary są publikowane w postaci PDF, co jest powszechną praktyką w zamówieniach publicznych. Ręczne przepisanie danych zabiera dużo czasu - z PDF Kosztorys dane konwertują się błyskawicznie.

więcej


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.