aktualnosci

Ukazała się nowa wersja programu kosztorysowego EDBUD Kosztorys. Wersja 3.29 programu do kosztorysowania zawiera między innmi import rocznych wskaźników zmiany cen do poprzedniego okresu z cennika Sekocenbud RMS. Wskaźniki te zostały uwzględnione także w bazie cenowej i kosztorysie. Modernizacji uległa opcja eksportu kosztorysów do formatu XLS. Została dorobiona opcja zapisu własnych szablonów wydruku w domyślnej lokalizacji.

Zachęcamy do aktualizacji programu. Aktualizując program Edbud Kosztorys zyskujesz najnowsze możliwości, nowe katalogi norm i dostęp do pomocy technicznej na 2 lata. Warto mieć aktualny program do kosztorysowania!

Nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Energia Plus”!
Zdobądź dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne dla swojej firmy. 

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Energia Plus”. 

Celem programu jest zmniejszenie negatywnego oddziaływania przedsiębiorstw  na środowisko, w tym poprawa jakości powietrza, poprzez wsparcie przedsięwzięć  inwestycyjnych.


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.